BIO HEALTH CLINIC OÜ lugu

Meie kliinikus Rakveres on kaks hubast teraapiatuba, kus pakume erinevaid teraapiaid ja tervist toetavaid ning tugevdavaid loodustooteid. Ootame meid külastama nii juba ennetavalt tervise hoidmisele mõtlevaid kui ka reaalsete tervisemuredega inimesi.

Aina sagedamini saadavad ka perearstid oma patsiente erinevate tervisehädade puhul teraapiatuppa. Näiteks saavad õigetest toodetest ja teraapiast abi inimesed, kes on hädas veenilaiendite ja jala- või muude kehaosade tursetega. Samuti ka seljavalu, lihaspinge või õlaliigese jäikusega hädas olijad. Kiireima tulemuse saavutamiseks oleme kasutusele võtnud uusimad meditsiinilised lahendused ja aparatuuri – tihti annab märkimisväärseid tulemusi juba esimene seanss.

Kliiniku kogenud terapeudid on tervishoiu valdkonnas tegutsenud juba pikki aastaid. Bio Health Clinic OÜ loodi mitme terapeudi koostööna, et pakkuda inimestele personaalsemat ja tulemuslikumat lahendust kombineerides erinevaid teraapialiike. Lähiajal on plaanis kliiniku tegevusega laieneda Tallinna.

Meie terapeudid

Jaanika Vikk

Peaterapeut

Meie peaterapeut Jaanika on ämmaemanda ja meditsiiniõe haridusega, omab lümfiterapeudi 6. taseme kutsetunnistust, MER-terapeudi, biodünaamilise kraniosakraalteraapia, meditsiinilise kinesioloogia, valgusravi terapeudi, kinesioloogilise teraapia, päästikpunkti teraapia, kuputeraapia tunnistusi.

Jaanikal on pikaajaline kogemus ja ta täiendab end pidevalt nii Eestis ja kui välismaal.

Terapeut Jaanika Vikk