PAU D’ARCO e. sipelgapuu koore kapslid

18.00

 

Kesk- ja Lõuna-Ameerikas kasvav sipelgapuu e. Pau D´Arco pakub oma mõju poolest inimestele sama toimet, mida pakuvad puuõõnsustes elavad sipelgad puule. Nimelt kaitsevad nad puud kahjurite, seente ja parasiitide eest. PAU D’ARCO e. sipelgapuu koore kapslid on looduslik toidulisand,  hea organismi vastupidavuse tõstmiseks ja immuunsussüsteemi hoidmiseks. Samuti sobib kasutada sipelgapuu koort organismi puhastamiseks.

Kirjeldus

PAU D’ARCO e. sipelgapuu koore kapslid kui looduslik toidulisand sobivad kasutada organismi vastupidavuse tõstmiseks ja immuunsussüsteemi hoidmiseks, eriti kevad-sügisel hooajal. Samuti soovitame kuuajase kuurina kasutada sipelgapuu koort organismi puhastamiseks.

Sipelgapuu koor ehk Pau d’Arco (Tabebuia impetiginosa) tuleb Brasiiliast ja peamiselt ta kasvab Kesk- ja Lõuna-Ameerikas ning tema nimetus tuleneb sellest, et kõik õõnsused tema okstes on asustatud sipelgatega. See teeb puu tugevaks ja vastupidavaks kõikvõimalikele kahjuritele ja seentele. Selle taime kasulikke omadusi teavad hästi Peruu ja Mehhiko põliselanikud, kes nimetavad seda “jumalikuks puuks”. Puukoor on harvaesinevalt rikas erinevate mineraalide, vitamiinide ja ühendite poolest. Selles leidub nii fosforit, kroomi, kaltsiumit, rauda, joodi, fosforit, tsinki, mangaani, magneesiumi, boori ja suurel hulgal sellist ainet nagu lapahool.

Manustamine: 2 kapslit päevas vastavalt terapeudi või arsti soovitusele.

Koostis: 100 vegetaarset kapslit, üks kapsel 500 mg, netokaal 50 g

Pau’D Arco e. sipelgapuu koor pulbrina: 400 mg
Pau’D Arco sipelgapuu koore ekstrakt 1:10 100 mg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “PAU D’ARCO e. sipelgapuu koore kapslid”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Jälgige meid ka Facebookis!

X