Kompressioontooted

Pakume Mediven ja Jobst erinevaid kompressioontooteid nii naistele kui meestele: sukapüksid, sukad, sokid, varrukad jm.

Kirjeldus

Kompressioontooted on mõeldud jäsemete venoossete haiguste ennetamiseks, samuti sobivad need juba tekkinud sümptomite leevendamiseks. Peamiselt kasutatakse neid tursete alandamiseks, veenilaiendite ja trombooside korral. Nad avaldavad kompressiooni, olles pingsalt ümber jäseme, ning aitavad vähendada rõhku veenides ja vähendavad raskustunnet.

Kui esinevad vereringluse probleemid ehk verevool veenidest on takistatud (vähene liikumine eluviisist või peale vigastust/operatsiooni, põetud veenihaiguste tagajärjel), siis veenid laienevad. Kaebustena esinevad tursed, tundlikkuse alanemine ja väsimustunne. Kompressioontooted aitavad verel liikuda tagasi südame poole, kuna nad avaldavad survet kudedele ja veeni seintele. Samuti tagab kompressioon parema lümfivedeliku liikumise, mis aitab vähendada turseid.

Ka ilma terviseprobleemideta võib kanda kompressioontooteid, et vähendada jalgade väsimustunnet ning saavutada parem enesetunne

Kui Teil esineb mõni terviseprobleem, mille korral võiks aidata kompressioonravi, siis konsulteerige meie spetsialistiga enne toodete ostmist ja kandmist, et selgitada välja, milliseid tooteid Te täpsemalt vajaksite, kas need Teile sobivad ning milline oleks optimaalne kandmisaeg. Meie spetsialist mõõdab Teid üle, valib ja tellib täpselt Teile sobiva toote. Lisaks õpetab, kuidas tooteid õigesti hooldada ja kasutada.

Broneeri aeg konsultatsiooni SIIT.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kompressioontooted”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Jälgige meid ka Facebookis!

X